PHPMailer SMTP (2.4.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: Default
az: Susmaya görə

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Recipient
az: Alıcı
