PHPMailer SMTP (2.4.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: None
bs: Nijedan

en: Password
bs: Lozinka

en: Plain text
bs: Obični tekst
