PHPMailer SMTP (2.4.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ
