PHPMailer SMTP (2.4.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: None
nn: Ingen

en: Password
nn: Passord

en: Default
nn: Standard

en: Plain text
nn: Rein tekst
