PHPMailer SMTP (2.4.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: None
sv: Ingen

en: Password
sv: Lösenord

en: Default
sv: Förvald

en: Mail
sv: E-post

en: Plain text
sv: Ren text

en: Email format
sv: E-postformat

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Missing
sv: Saknas

en: From name
sv: Från namn

en: SMTP port
sv: Port för SMTP

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
sv: Skriv in en e-postadress som ett testmeddelande skall skickas till.
