PHPMailer SMTP (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: No
uk: Ні

en: Password
uk: Пароль

en: Default
uk: Базово

en: Mail
uk: Пошта

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Missing
uk: Відсутнє

en: SMTP port
uk: Порт SMTP

en: The following From address failed:
uk: Не працює адреса відправника:

en: Unknown encoding:
uk: Невідоме кодування:

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
uk: Введіть адресу щоб мати змогу отримувати на неї тестові повідомлення.

en: Advanced SMTP settings
uk: Розширені налаштування SMTP

en: Debug level
uk: Рівень відладки

en: Backup SMTP server
uk: Резервний сервер SMTP

en: "From" name
uk: "Від" ім'я

en: SMTP authentication
uk: Автентифікація для SMTP

en: Server responses
uk: Відгуки сервера

en: Change password
uk: Зміна паролю

en: PHPMailer library
uk: Бібліотека PHPMailer

en: Message body empty
uk: Текст повідомлення порожній

en: Invalid address
uk: Неприпустима адреса

en: Always set "Reply-To" address
uk: Завжди встановлюйте "Reply-To" адреси
