PHPMailer SMTP (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: No
dz: མེན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག
