PHPMailer SMTP (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: No
eu: Ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Mail
eu: Posta

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: From name
eu: Bidaltzailearen izena
