PHPMailer SMTP (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: No
fil: Hindi

en: Password
fil: Hudyat

en: Default
fil: Pamantayan
