PHPMailer SMTP (8.x-1.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: No
am: እምቢ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Default
am: ነባሪ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Recipient
am: ተቀባይ
