PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?
