phpmetricsintegration (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Log
eu: Log-a

en: Enabled
eu: Gaituta

en: ID
eu: IDa

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.
