PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Log
fa: گزارش

en: Enabled
fa: فعال

en: ID
fa: شناسه

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: The username of the content author.
fa: نام کاربری نویسنده محتوا.
