phpmetricsintegration (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Log
fi: Loki

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: The username of the content author.
fi: Sisällön luojan käyttäjänimi.
