phpmetricsintegration (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ
