phpmetricsintegration (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Log
vi: Bản ghi

en: Enabled
vi: Bật

en: ID
vi: Mã

en: Not found
vi: Không tìm thấy
