phpmetricsintegration (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Log
ca: Registre

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Not found
ca: No trobat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: The username of the content author.
ca: El nom d'usuari de l'autor del contingut.
