phpmetricsintegration (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Log
ta: பதிவு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை
