PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Log
he: יומן פעילות

en: Enabled
he: מופעל

en: Not found
he: לא נמצא

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: The username of the content author.
he: שם המשתמש של יוצר/ת התוכן.
