PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Enabled
id: Aktif

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: The username of the content author.
id: Nama pengguna dari penulis konten.
