PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Log
et: Logi

en: Enabled
et: Lubatud

en: Not found
et: Ei leitud

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.
