PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Log
fr: Journal

en: Enabled
fr: Activé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Metrics
fr: Métriques

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Date & Time
fr: Date et heure

en: The username of the content author.
fr: Le nom d'utilisateur de l'auteur du contenu.
