PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Log
hr: Dnevnik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?
