PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Date & Time
nl: Datum & Tijd

en: The username of the content author.
nl: De gebruikersnaam van de auteur.
