Physical Fields (8.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Number
fa: عدد

en: Weight
fa: وزن

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Length
fa: طول

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Area
fa: منطقه

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.
