Physical Fields (8.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Number
lv: Skaitlis

en: Weight
lv: Svars

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Length
lv: Garums

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Area
lv: Apgabals

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: in
lv: iekš

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
