Physical Fields (8.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Number
ug: سان

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Volume
ug: ئاۋاز
