Physical Fields (8.x-1.0-rc3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Number
mn: Дугаар

en: Weight
mn: Жин

en: Default
mn: Анхны утга

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
