Physical Fields (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Number
nl: Getal

en: Weight
nl: Gewicht

en: Default
nl: Standaard

en: Length
nl: Lengte

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Area
nl: Gebied

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Unit
nl: Eenheid

en: %title must be a number.
nl: %title moet een getal zijn.

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Measurement type
nl: Meettype

en: %title must be higher than or equal to %min.
nl: %title moet groter of gelijk zijn aan %min.

en: %title must be lower than or equal to %max.
nl: %title moet kleiner of gelijk zijn aan %max.
