Physical Fields (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Number
fr: Nombre

en: Weight
fr: Poids

en: Default
fr: Par défaut

en: Length
fr: Longueur

en: Area
fr: Zone

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Temperature
fr: Température

en: in
fr: dans

en: Unit
fr: Unité

en: %title must be a number.
fr: %title doit être un nombre.

en: @name field is required.
fr: Le champ @name est requis.
