Physical Fields (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ps: وزن

en: Default
ps: تلواله

en: Length
ps: اوږدوالى

en: Area
ps: ځای

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی
