Physical Fields (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Number
sr: Број

en: Weight
sr: Тежина

en: Default
sr: Подразумевано

en: Unit
sr: Јединица

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
