Physical Fields (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Number
fi: Numero

en: Weight
fi: Paino

en: Default
fi: Oletus

en: Length
fi: Pituus

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Area
fi: Alue

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Temperature
fi: Lämpötila

en: in
fi: sisällä

en: Unit
fi: Yksikkö

en: %title must be a number.
fi: %title on oltava numero.

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.
