Physical Fields (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Number
bg: Число

en: Weight
bg: Тегло

en: Default
bg: По подразбиране

en: Length
bg: Времетраене

en: Temperature
bg: Температура

en: Pressure
bg: Налягане
