Physical Fields (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Number
gl: Número

en: Weight
gl: Peso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Length
gl: Lonxitude

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Area
gl: Área

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: in
gl: en

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
