Physical Fields (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Number
id: Angka

en: Weight
id: Bobot

en: Default
id: Bawaan

en: Length
id: Panjang

en: Dimensions
id: Dimensi

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: in
id: dalam

en: at
id: pada

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: @name field is required.
id: @name field dibutuhkan.
