Physical Fields (8.x-1.4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Number
ku: ژمارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی
