Physical Fields (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Number
sk: Číslo

en: Weight
sk: Váha

en: Default
sk: Predvolené

en: Length
sk: Dĺžka

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Area
sk: Oblasť

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Volume
sk: Objem

en: Temperature
sk: Teplota

en: Pressure
sk: Tlak

en: Unit
sk: Jednotka

en: Physical
sk: Fyzický

en: ct
sk: kt

en: %title must be a number.
sk: %title musí byť číslo.

en: Field types
sk: Typy polí

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.

en: Measurement
sk: Meranie

en: Allow the user to select a different unit of measurement on forms.
sk: Umožniť používateľovi vybrať vo formulároch inú mernú jednotku.

en: Provides fields for storing measurements and their units.
sk: Poskytuje polia na ukladanie meraní a ich jednotiek.

en: Measurement settings
sk: Nastavenia merania

en: Measurement type
sk: Typ merania

en: Default dimension widget settings
sk: Predvolené nastavenia widgetu rozmerov

en: Default unit
sk: Predvolená jednotka

en: Allow unit change
sk: Povoliť zmenu jednotky

en: Default measurement widget settings
sk: Nastavenia widgetu Predvolené meranie

en: This field stores the length, width, height numbers and a unit of measure.
sk: V tomto poli sú uložené čísla dĺžky, šírky, výšky a merná jednotka.

en: This field stores a number and a unit of measure.
sk: V tomto poli je uložené číslo a merná jednotka.

en: Default unit: @unit
sk: Predvolená jednotka: @unit

en: User cannot modify the unit of measurement.
sk: Používateľ nemôže upraviť jednotku merania.

en: User can modify the unit of measurement.
sk: Používateľ môže upraviť jednotku merania.

[ctx: Validation]
en: Dimension
sk: Rozmer

en: @name field must be a number.
sk: Pole @name musí byť číslo.

en: %title must be higher than or equal to %min.
sk: %title musí byť vyšší alebo rovný %min.

en: %title must be lower than or equal to %max.
sk: %title musí byť nižší alebo rovný %max.

en: Available Units
sk: Dostupné jednotky

en: Allowed units
sk: Povolené jednotky

en: Select the units to display, selecting none will display all.
sk: Vyberte jednotky, ktoré sa majú zobraziť, ak nevyberiete žiadne, zobrazia sa všetky.

en: Physical related field types.
sk: Typy polí súvisiace s fyzikou.
