Physical Fields (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Number
ta: எண்

en: Weight
ta: எடை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Length
ta: நீளம்

en: Area
ta: பரப்பு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்
