Physical Fields (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: in
th: ใน

en: Unit
th: หน่วย

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
