Physical Fields (8.x-1.5) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Number
tr: Sayı

en: Default
tr: Varsayılan

en: Length
tr: Uzunluk

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Area
tr: Bölge

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Temperature
tr: Sıcaklık

en: Pressure
tr: Basınç

en: in
tr: içinde

en: Unit
tr: Birim

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.
