Physical Fields (8.x-1.5) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Number
sv: Tal

en: Default
sv: Förvald

en: Length
sv: Längd

en: Dimensions
sv: Mått

en: Area
sv: Område

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Volume
sv: Volym

en: Temperature
sv: Temperatur

en: Pressure
sv: Tryck

en: in
sv: i

en: Unit
sv: Enhet

en: %title must be a number.
sv: %title måste vara ett nummer.

en: Field types
sv: Fälttyper

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.
