Physical Quantity Fields (1.2.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Day(s)
es: Día(s)

en: Month(s)
es: Mes(es)

en: Grams
es: Gramos

en: Inches
es: Pulgadas

en: Feet
es: Pies

en: About
es: Acerca de

en: Minute(s)
es: Minuto(s)

en: Pound
es: Libra esterlina
