Physical Quantity Fields (1.2.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Day(s)
vi: Ngày

en: Month(s)
vi: Tháng

en: Grams
vi: Gram

en: Inches
vi: Inch

en: About
vi: Giới thiệu

en: Minute(s)
vi: phút
