Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: None
az: Yoxdur

en: Field
az: Sahə

en: Time
az: Vaxt

en: About
az: Haqqında

en: Prefix text
az: Prefiks mətni

en: Field types
az: Sahə növləri
