Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Field
be: Поле

en: Time
be: Час

en: About
be: Аб

en: Field types
be: Тыпы палёў
