Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: None
bo: མེད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Prefix text
bo: སྔོན་དུ་སྦྱོར་བའི་ཡི་གེ
