Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Value
ca: Valor

en: None
ca: Cap

en: Field
ca: Camp

en: Time
ca: Hora

en: Missing
ca: Perdut

en: Thousands separator
ca: Separador de milers

en: Decimal separator
ca: Separador de decimals

en: About
ca: Detalls

en: Prefix text
ca: Text prefix

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: How it works
ca: Com funciona
