Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: None
cy: Dim

en: Field
cy: Maes

en: Time
cy: Amser

en: Thousands separator
cy: Miloedd o ddidolwyr
