Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Value
el: Αξία

en: None
el: Κανένα

en: Field
el: Πεδίο

en: Time
el: Ώρα

en: OK
el: ΟΚ

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: About
el: Περί

en: Prefix text
el: Κείμενο προθέματος

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
